INES L'APOTHICAIRE

במוצרי הטיפוח של INES L’APOTHICAIRE משולבות תערובות ייחודיות של תמציות ארומטיות 100% pure עם תמציות שמנים צמחיים מאיכות גבוהה ביותר המסייעים להפחתת קמטוטים, והבולט ביניהם הוא ויטמין E וחמאת שיאה המכילים אנטי אוקסידנטים השומרים ומגנים על העור מפני נזקים של זיהום אויר ורדיקליים חופשיים.

הפורמולות נטולות פרבנים, sls, שמנים מינרליים, נגזרות של נפט, סיליקון, אלכוהול.
סדרת הטיפוח של INES L’APOTHICAIRE עומדת בדרישות המחמירות של משרד הבריאות הישראלי תחת הקטגוריה "קוסמטיקה טבעית"!

בזכות המרכיבים הטבעיים הופך התכשיר הקוסמטי לתכשיר טיפולי בעל ערכים נוספים ורחבים, וכמו תוסף מזון איכותי – נבנה אפקט מצטבר בשיקום עור הפנים, כל זאת על מנת לאפשר לעור לזכות בתוצאה מרשימה ושיקום מיידי.

אודות

איריס אינס רוקח-דור, מייסדת והבעלים של מותג הטיפוח INES L'APOTHICAIRE – סדרת מוצרי טפוח משובחת לטיפול בעור הפנים על בסיס טבעי.
סיימתי לימודי קוסמטיקה בשנת 1989 בתל אביב, בוגרת בית הספר המקצועי של חברת הקוסמטיקה הצרפתית CLARINS PARIS ובגיל 24 כבר ניהלתי את כל חטיבת ההדרכה וכיהנתי בתפקיד סופרוויזר ומדריכה המקצועית הראשית של החברה הבינלאומית בישראל. במסגרת התפקיד עברתי השתלמויות ולימודים מקצועיים בארומתרפיה, רוקחות טבעית, שיווק ומכירות במרכז העולמי של החברה הצרפתית – בפריז.

מאז 1998 ועד היום אני עוסקת בפיתוח פורמולות לטיפול בעור הפנים והגוף על בסיס טבעי שמביאות שפה עמוקה, אנרגטית, שפה של תדרים וחיבור עמוק, שונה לגמריי מקוסמטיקה קונבנציונלית. תחום ההתמחות הנוסף שלי הוא FACE MAPPING, תחום סלקטיבי מאוד אשר בודדים מתמחים בו, והוא כלי ותורה שלמה לאבחון וזיהוי של מקור הבעיות הפיסיות על ידי איבחון של עור הפנים. תחום מרתק ומדויק.

עוצמת הארומתרפיה

למעלה מ-2 עשורים של מחקר התנהגות העור הביאו לפיתוח סדרת מוצרים חדשנית שייחודה בעושר מרכיבים פעילים מן הטבע. סדרת מוצרי טיפוח המעניקה באופן מיידי חיוניות ומעוררת את העור לזוהר לגמישות לאלסטיות ולרמת לחות גבוהה ומוגברת.

סדרת המוצרים פותחה בהשראת שדות הלבנדר בדרום צרפת- על גבול הפרובנס, שם תנאי הגידול איכותיים, נקיים מחומרים מזיקים, ללא רעלים וחומרי ריסוס, מה שמאפשר לצמח להשאר בהרכבו הכמעט מלא וכך עוצמת המרכיבים הפעילים יעילים יותר.
בראש פיתוח המוצרים עמד הרעיון לשמר את המרכיב הפעיל של הצמח טהור עד כדי שיטפל בעור בצורה הוליסטית ובריאה- כמו סוג של תוסף תזונה המשפיע מתוך הגוף החוצה ולהיפך.
איריס רוקחת פורמולות חכמות וייחודיות מתמציות ארומטיות טהורות 100%, שיודעות ליצור סינרגטיקה מושלמת בין המרכיבים וכך בשילובים הרמוניים מגבירים את עוצמת פעולת שיקום העור.

עדיין, למרות שהמוצרים כל כך טבעיים הם נותנים מענה לטיפול עמוק ברקמות העור, בניגוד למה שחושבים שרק מרכיבים כימיקלים מסוגלים לעשות.

זו לא עוד סדרת קוסמטיקה שגרתית לטיפוח העור אלא סדרה לטיפול, שיקום והזנה עמוקה שפועלת מתוך הגוף כלפי חוץ. דומה הדבר לנטילת / שימוש בתוספי מזון המאזנים בהדרגה את מערכות הגוף הפנימיות, כשהתוצאה הנילווית ניכרת על עור הפנים והשיער.

אנחנו משלבים את המרכיבים האיכותיים ביותר שיש לטבע להציע לנו, משלבים טכנולוגיות מודרנית כדי להבטיח שינוי בעור על ידי ספיגה מוגברת ועמוקה של מרכיבי לחות ולא רק מעל השטח העליון של העור.

בעת השימוש במוצרי טיפוח אנו מבקשות וכמהות לתוצאות מהירות, בטווח הארוך ולטווח הקצר על ידי הזנה ושיקום מיידי של העור ובעיקר, רוצות להרגיש טוב ולהנות ממרקמים וריחות משכרים של תמציות ארומטיות. זה היופי בסדרת המוצרים של אינס, היכולת לתת מענה בהבטחה לכל הנקודות האלה.

הסדרה הטיפולית של "אינס" פועלת במתכונת של "תוסף תזונה" לעור בזכות ההרכבים הארומטיים הפועלים על איזון הנפש ומערכות הגוף – לרגיעה ולשינה טובה.
והתוצאה:
מראה בריא של עור הפנים והגוף, אחיד, זוהר, רענן, רווי לחויות, אלסטי ומתוח.

גישה

אינס הוא עסק משפחתי המביא איתו ערכי משפחה כמו אתיקה, מוסריות, יושרה ושירותיות מהגבוהים שיש.
את הערכים האלה אפשר להרגיש במוצרי הטיפוח עצמם.

העסק נמצא בבעלות פרטית ומה שבעיקר חשוב לי כעסק משפחתי זו איכות בוטיקית ולא מסחר וכסף, מה שמבטיח איכות גבוהה של מרכיבים ושל בטיחות בשימוש במוצרים שאינם עוברים שינויים דרמטיים בהרכבים שקורים לרוב בגלל טרנדים ואופנות בהתאם לצורך החברתי ובהתאם לעלויות המשתנות של חומרי הגלם.
בניגוד למותגים תעשייתים וקונצרנים ענקיים שמחוייבים להתאים עצמם לשווקים ומשתנים, הפורמולות שלנו קבועות.

אנחנו משתמשים במשאבים ובחומרי הגלם שהטבע בחוכמתו נתן לנו, כמו שמנים צמחיים ותמציות ארומטיות ומעריכים מאוד את היכולת שלנו לנצל את המשאבים האלה לטיפול בכל סוגי העור בצורה הוליסטית – גוף ונפש.

אנחנו מאמינים שרוב החולי והבעיות הפיזיות נגרמות מרעילות יתר משימוש במוצרים, כל שיהיו, המכילים כימיקלים וגורמים לדלקתיות.
המוצרים שלנו הם טבעיים ואינם מכילים כימיקלים היוצרים רעילות משנית.

מוצרי פנים

לכל המוצרים

מוצרי גוף

לכל המוצרים

צרי קשר